FAQs

Alışveriş Bilgileri

Hangi Kargo Firması ile Gönderim Yapılıyor?

Yurtiçi Kargo ile Türkiye İllerine ücretsiz gönderim yapılmaktadır. 

Paketim Ne Zaman Ulaşır?

Siparişlerimizi özenle hazırlayarak aynı gün saat 15:00'e kadar, sonrası verilen siparişleri ise ertesi gün gönderiyoruz. Teslimat süremiz İstanbul için 2 gün, Türkiye'deki diğer şehirler için ise 3 gün.

Stüdyo ve Oteller için Hangi Seriyi Önerirsiniz?

Stüdyolar ve oteller için Pro ve Natural Serisini öneriyoruz. Uygun bütçeli ve her seviyeye uygun. Temizlemesi kolay ve uzun yıllar kullanılabilir.

RORU Bayisi Olabilir Miyim?

Tabii ki RORU Concept bayisi olabilirsiniz! Detayları öğrenmek için lütfen bizlerle iletişime geçin.

Stüdyom için Toplu Alımlarda İndirim Uyguluyor musunuz?

Evet, toplu siparişleriniz ve stüdyolar için özel indirimlerimiz bulunuyor.

Terli El ve Ayaklar için Hangi Seri'yi Tercih Etmem Gerekir?

Eliniz ve ayaklarınız çok terliyorsa ve alışılmış matlarla rahat edemiyorsanız, size Sun veya Moon Serisini öneriyoruz. Moon Serisi mikro fiber üst yüzeyli matlardan oluşur. Mikro fiber üst katman tüm teri içine alır ve havlu hissiyle sizi rahat ettirir. Sun Serisi ise kaymaz üst katmana sahiptir. Bir süre teri içeri alır ve sizi rahat ettirirken terin havaya karışmasını sağlar.

Toplu Alımlar için İndirimleriniz var Mı?

Toplu siparişler için indirimimiz mevcuttur. Fırsatları öğrenmek için rorudestek@rubibrands.com mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Alerjik Bir  Durumum Varsa RORU Kullanabilir Miyim?

Hangi seriden satın aldığınıza bağlı. Bizi aramanızı ve alerji durumunuzdan bahsetmenizi tavsiye ederiz. Sun Serisi mat modellerimizin alt tabakası doğal kauçuktan üretilir ve doğal kauçuk lateks içermektedir. Ancak üst yüzeyimiz lateks içermez. Bu nedenle, RORU Matlarını kullanırken lateks alerjisi olan herhangi bir Yogiyi dikkatli olmaya davet ediyoruz. Alerjinizin boyutu ve kauçuk tabanlı bir mat kullanıp kullanamayacağınız konusunda bir tıp doktoruna danışmanızı tavsiye ediyoruz. Natural Serisi satın alıyorsanız, lütfen cildinizin hassasiyet seviyesinden emin olun.

Ödeme Bilgileri

Ödeme Türleri Neler?

Kredi kartı ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten Sipariş Vermek Güvenli mi?

Web sitemizden sipariş vermek tamamen güvenlidir. Kullanmakta olduğumuz sistem tüm bankalarla aynı veri tabanını kullanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi sistemimizde saklamıyoruz.

Sipariş ve İadeler

Satın Aldığım Ürünü Nasıl Değiştirebilirim veya İptal Edebilirim?

Siparişiniz kargo sürecine geçmemesi halinde iptal işlemini gerçekleştirebiliriz. Kargoya teslim edilen siparişleriniz için ürünü teslim almadan iade edebilir veya iade sürecini başlatabilirsiniz. Ürün depomuza ulaştığında ücret iadeniz tarafınıza yapılacaktır.

Değişim işlemi yapılamamaktadır. Tarafınıza ulaşan ürünü iade edip yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişiniz kargo sürecine geçtikten sonra kargo takip numaranız e-posta adresinize gönderilmektedir.

Sipariş Verebilmek için Üye Olmak Zorunda mıyım?

Evet, siparişinizi kolaylıkla takip edebilmeniz için bir hesabınızın olması gerekir. Ama merak etmeyin çok fazla e-posta göndermiyoruz.

Siparişimi Nasıl İade Edebilirim?

Kargo sebepli elinize ürün hasarlı ulaştıysa her zaman iade edebilirsiniz. Sebep bunlardan biri değilse, ekibimiz gerekli kontrolleri gerçekleştiriyor ve sadece ambalajı tam ve kullanılmamış ürünleri kabul edebiliyoruz.

Bize Ulaşın