Sıkça Sorulan Sorular

Alışveriş Bilgileri

Sipariş vermek istiyorum. Üyelik zorunlu mu?

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. RORU Concept üyeliği ücretsizdir. Siparişlerinizin tüm süreçlerini takip edebilmeniz ve sipariş oluşturabilmeniz adına üye olmanız gereklidir.

Hediye Kartı veya İndirim Kodları Nasıl Kullanılır?

Hediye kartı veya indirim kodunuzu ödeme ekranında yer alan kutucuğa ekleyerek kullanabilirsiniz. Aynı anda sadece 1 adet hediye kartı/ indirim kodu kullanılabilir.

Siparişim Hangi İlden Gönderilmektedir?

Siparişlerimiz İstanbul Tuzla ilçesinde bulunan depomuzdan gönderilmektedir.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Ürünlerinizin kargo durumunu hesabım/siparişlerim sayfanızdan takip edebilirsiniz. Siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde kargo sürecine geçmektedir. Kargoya teslim sonrasında siparişinizi verirken belirttiğiniz e-posta adresinize bilgi iletilmektedir.

Hangi Kargo Firması ile Gönderim Yapılıyor?

Türkiye’nin tüm illerine MNG Kargo ile hızlıca gönderim yapılmaktadır.

 

Ödeme Hakkında

Ödeme Türleri Neler?

Kredi kartı ile ödeme seçeneği mevcuttur. 7/24 alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. 

Ödeme Güvenli mi?

Web sitemizden sipariş vermek tamamen güvenlidir. Kullanmakta olduğumuz sistem tüm bankalarla aynı veri tabanını kullanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi sistemimizde saklamıyoruz.

İptal ve İadeler

Satın Aldığım Ürünü Nasıl Değiştirebilirim?

www.roruconcept.com İnternet sitemizden satın alınan ürünlerin değişim işlemi yapılamamaktadır. İade şartlarına uygunluğu olan ürünleriniz için iade işleminizi başlatarak yeniden siparişinizi verebilirsiniz. Henüz kargoya teslim edilmemiş siparişleriniz için iptal talebinizi rorudestek hattımızı arayarak veya destek@rubibrands.com mail adresimiz üzerinden iletebilirsiniz.

Siparişimi İptal Edebilir miyim?

Henüz kargoya teslim edilmemiş siparişleriniz için iptal talebinizi destek hattımızı arayarak veya destek@rubibrands.com mail adresimiz üzerinden iletebilirsiniz.

İade süresi nedir?

Satın aldığınız ve kullanılmamış ürünler için iade süresi 14 gündür. **İade gönderinizde fatura /sipariş numaranızı eklemeniz gereklidir.**

Ürünümü iade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?

İade ürün/ ürünlerinizi ücretsiz olarak gönderebilmek için iade kodunuzu destek@rubibrands.com mail adresimizden talep edebilirsiniz.

İade Şartları Nelerdir?

İade etmeyi düşündüğünüz ürünlerin kullanılmamış, paketinin hasar görmemiş ve ürünün tekrar satışa sunulabilecek durumda olması gereklidir. Deneme amacıyla ambalajından çıkarılmış ürünlerde, ambalajın bozulmamış ve ürünle tüm aksesuarlarının, orijinal paketleriyle birlikte bir arada olması gereklidir. 

Kredi Kartı ile Alışverişte İade Süreci Nasıl Yapılmaktadır?

Kredi kartı ile yapılan alışverişleriniz de iade ürün/ürünleriniz depomuza ulaştıktan sonra kalite kontrol süreci sonrasında para iadesi işleminiz yapılmaktadır. İadeniz bankanıza bağlı 3 iş günü içerisinde hesabınıza yansımaktadır.

İş Birliği ve Diğer

Stüdyo ve Oteller için Hangi Seriyi Önerirsiniz?
Stüdyolar ve oteller için Pro ve Natural Serisini öneriyoruz. Uygun bütçeli ve her seviyeye uygun. Temizlemesi kolay ve uzun yıllar kullanılabilir.

RORU Bayisi Olabilir Miyim?

Tabii ki RORU Concept bayisi olabilirsiniz! Detayları öğrenmek için lütfen bizlerle iletişime geçin.

Stüdyom için Toplu Alımlarda İndirim Uyguluyor musunuz?

Evet, toplu siparişleriniz ve stüdyolar için özel indirimlerimiz bulunuyor.

Terli El ve Ayaklar için Hangi Seri'yi Tercih Etmem Gerekir?

Eliniz ve ayaklarınız çok terliyorsa ve alışılmış matlarla rahat edemiyorsanız, size Sun veya Moon Serisini öneriyoruz. Moon Serisi mikro fiber üst yüzeyli matlardan oluşur. Mikro fiber üst katman tüm teri içine alır ve havlu hissiyle sizi rahat ettirir. Sun Serisi ise kaymaz üst katmana sahiptir. Bir süre teri içeri alır ve sizi rahat ettirirken terin havaya karışmasını sağlar.

Toplu Alımlar için İndirimleriniz var Mı?

Toplu siparişler için indirimimiz mevcuttur. Fırsatları öğrenmek için destek@rubibrands.com mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Alerjik Bir  Durumum Varsa RORU Kullanabilir Miyim?

Hangi seriden satın aldığınıza bağlı. Bizi aramanızı ve alerji durumunuzdan bahsetmenizi tavsiye ederiz. Sun Serisi mat modellerimizin alt tabakası doğal kauçuktan üretilir ve doğal kauçuk lateks içermektedir. Ancak üst yüzeyimiz lateks içermez. Bu nedenle, RORU Matlarını kullanırken lateks alerjisi olan herhangi bir Yogiyi dikkatli olmaya davet ediyoruz. Alerjinizin boyutu ve kauçuk tabanlı bir mat kullanıp kullanamayacağınız konusunda bir tıp doktoruna danışmanızı tavsiye ediyoruz. Natural Serisi satın alıyorsanız, lütfen cildinizin hassasiyet seviyesinden emin olun.

Bize Ulaşın